„Aviko” naujiena!

„Aviko” naujiena!

04.09.2020

„AVIKO“ PASIŪLYME TRAŠKŪS SVOGŪNŲ ŽIEDAI!

Jei mėgstate svogūnų užkandžius, turime jums fantastiškų naujienų! Parduotuvės jau prekiauja mūsų naujuoju produktu - „Aviko Onion Rings“ - svogūnų žiedais traškioje, gardžioje tešloje. Jie visuomet išeis tobulai traškūs, juos galite paruošti orkaitėje ir išsikepti gruzdintuvėje. Unikalu tai, kad gamybos procese mes jau suformuojame puikius grynų svogūnų žiedus tešloje. Mes juos apdorojame taip, jog tešla nenukrenta nuo žiedų, kai žiedus ruošiate jūs :) Ir ji yra idealiai traški!

TARSI RESTORANAS NAMUOSE

„Aviko“ svogūnų žiedai skamba labai viliojančiai, kadangi vos per kelias minutes paruošite namuose mėgstamą delikatesą, kurį įsiminėte iš restorano meniu. Jie tiks ir kaip greitas užkandis, ir kaip priedas prie pietų ar vakarienės patiekalų. Svogūnų žiedai yra pirmasis ne bulvių produktas „Aviko“ mažmeninėje prekyboje, kuris pristatomas vartotojų rinkai, kadangi buvo labai sėkmingas viešojo maitinimo sektoriuje . Tai vienas iš „Aviko Foodservice“ skaniausių traškių patiekalų, kuris įtrauktas į daugiausia pasirašomų verslo sutarčių.

Žemiau mes pateikėme keletą patarimų kaip originaliai, skaniai ir paprastai panaudoti mūsų naują užkandį. Būtinai išbandykite mūsų receptus!

Taip pat žiūrėkite