Mūsų vertybės

Kai galvoji apie NAMUS, pagalvoji apie VIRTUVĘ.

Tai šiluma plakanti kiekvienų namų širdis. Būtent virtuvėje kiekvieną dieną kuriama magija. Tai vieta, kur mes sąmoningai susipažįstame su pirmaisiais paruoštų patiekalų skoniais, iš kartos į kartą perduodamomis šeimos kulinarinių tradicijų paslaptimis ir skaniausiais naminiais patiekalais. Tai vieta, kur žodžiai: ŠEIMA, MEILĖ, ARTUMAS turi tikriausią ir giliausią prasmę, o jų grožį atspindi skanūs, iš širdies paruošti patiekalai.

Laikas, praleistas virtuvėje ir prie stalo su artimaisiais kartu gaminant maistą, dalijantis maistu, pokalbiai, juokas yra laimingiausios akimirkos, kurios virsta unikaliais prisiminimais ir užmezga ilgalaikius ryšius tarp kartų. Tai momentai, kurie yra žmonių padermės esmė, kurie apibūdina mus ir yra mūsų civilizacijos pagrindas.

Pastaraisiais metais gyvenimas labai pagreitėjo ir kasdien nebėra pakankamai laiko praleisti jį su artimaisiais. Valgymas kartu dažnai yra vienintelis laikas dienos metu susitikti su visa šeima. Todėl, būdami Aviko, mes norime dalyvauti tame ir palaikyti savo vartotojus šiomis vis retesnėmis, bet tokiomis brangiomis akimirkomis, siūlydami produktus ir sprendimus, pritaikytus atsižvelgiant į šiuolaikinius poreikius, tačiau ir rūpinantis gražiomis namų tradicijomis, bendrais valgiais. Aviko komanda puikiai supranta, kad kiekviena diena yra iššūkis paruošti ką nors ypatingo ir skanaus savo artimiesiems. Todėl viena iš Aviko idėjų, kaip palaikyti maisto gaminimą ir valgymą kartu yra Gaminimo savaitė su Aviko.

Tai yra 6 teminės dienos, kurioms stengiamės suteikti kūrybiškumo savais produktais iš aukščiausios kokybės bulvių ir kurių rezultatas - paprasti ir lengvai pagaminami skanių ir sveikų patiekalų receptai.

         

Nes gaminant maistą svarbiausia yra buvimas kartu... Todėl būkime kartu su AVIKO!

Kas mes?

Nuo savo įkūrimo 1962 m. Aviko tapo viena iš keturių didžiausių bulvių perdirbimo įmonių pasaulyje. Royal Cosun koncernas tapo vieninteliu Aviko prekės ženklo savininku 2002 m. Turėdami 50% rinkos dalį, esame šaldytų bulvyčių kategorijos lyderiai pasaulio rinkoje. Mes to pasiekėme derindami savo ilgametę patirtį ir išsamias žinias apie gaminius su efektyviais logistikos procesais. Ir svarbiausia - su mūsų požiūriu į klientus.

Pasirinkdami AVIKO, pasirenkate įmonę:
- turinčią patikrintas žinias ir ilgametę patirtį
- sutelktas į visišką vartotojo ir jo poreikių supratimą
- turinčią visuotinę reikšmę ir tvirtą poziciją Europoje
- tikinčią stabiliu bendradarbiavimu vietiniu mąstu (Think global, act local)
- tampriai susijusią su stambiausiais ūkininkais ir vaisių/daržovių augintojais
- su plačia aukščiausios kokybės šaldytų ir atvėsintų bulvių produktų pasiūla
- novatorišką produktų, sukuriančių pridėtinę vertę, kategorijoje
- su atsidavusia, profesionalia prekybos atstovų komanda tiek mažmeninės prekybos, tiek gastronomijos srityse
- su patikima tiek atvėsintų, tiek šaldytų produktų logistika

Bendraukime... geriau pažinkime vieni kitus... Susitikime prie stalo!