Susitiksime prie stalo!

Aviko gamyboje naudojamas saulėgrąžų aliejus

Nuo 2011 metų sausio mėnesio Aviko bulvių specialybių gamyboje imta naudoti gryną saulėgrąžų aliejų

Saulėgrąžų aliejus yra aukštos kokybės gamtinis produktas, duodantis vertingą indėlį sveikatingam maistui. Ne mažiau kaip 88% saulėgrąžų aliejaus sudaro mono- neprisotinti ir poli-neprisotinti riebalai. Neprisotinti riebalai padeda pažeminti cholesterino lygį kraujyje, tokiu būdu sumažinant riziką susirgti širdies ir kraujagyslių ligomis.

Sprendimas naudoti kepimui saulėgrąžų aliejų – tai sprendimas gaminti sveikatingą ir šiuolaikinius reikalavimus atitinkantį maistą. Šis žingsnis patalpina Aviko į Europos pagrindinių linijų rėmus, ir tai leidžia sumažinti prisotintų riebalų sunaudojimą. Be to, auksinės spalvos natūralus saulėgrąžų aliejus suteikia bulvių produktams ypatingai išreikštą skonį ir patrauklią išvaizdą.


Užperkant saulėgrąžų aliejų tiktai iš patikrintų ir patikimų tiekėjų, Aviko įsitikinęs, kad produkcija pagaminta atsakingai, o taip pat pagal aukščiausios kokybės standartus.

Mama Mia! Mamos Bulvių šiaudeliai!

Natūralus skonis! Su lupenomis! Panašus į tikrą "naminį" produktą. Tokios yra naujosios Aviko fri bulvės "Mamos bulvių fri". Nuspausk ir sužinok daugiau!

Kas naujo?