Susitiksime prie stalo!

Apie mus

Pažinti Aviko

Aviko įmonė buvo sukurta daugiau, nei prieš 50 metų (1962) Olandijoje kaip iniciatyvinė ūkininkų grupė iš Achterhoek regiono. Nuo to laiko ji tapo tarptautine organizacija, su 7 gamyklomis 3 Europos šalyse ir pardavimų biurais 8 šalyse, kurie sudaro dalį Royal Cosun įmonės. Aviko produktai šiuo metu pasiekė beveik 70 šalių 5 kontinentuose!


Nuspausk ir skaityk apie Aviko istoriją ir jo dabartinę būklę globalinėje ir Europos rinkose, siekiant sužinoti, kaip pasiekti sėkmę, daug ir atkakliai dirbant.


Globalinė pozicija


Dalys Europos ir pasaulio rinkose

Europa

2-as didžiausias bulvių produkcijos gamintojasPasaulis

Vienas iš pasaulio top 4 bulvių perdirbėjų

Aviko 50 metųNuspausk logotipą ir sužinok daugiau!

"Vienas iš dalykų, kurio negalima nuneigti apie Aviko: pastaraisiais 50 metų Aviko išsivystė iš regioninės įmonės į visos Europos organizaciją – stulbinanti įmonė savo šakoje, daugelio rinkų lyderis ir pasaulio didžiausias atvėsintų bulvių gamintojas. Pastaraisiais 50 metų Aviko ne visose srityse turėjo aiškią kryptį, tačiau artimiausiais metais ypatingas dėmesys bus skiriamas tolesniam vystymuisi, siekiant tapti pasaulio klasės žaidėju: kompanija kreipsis į jus, jeigu ieškote plataus bulvių produktų rinkinio, įkvėpimo teikiančio pasirinkimo, galimai, žinių ir įgūdžių, siekiant padėt Jums, kliente. 50 metų Aviko: pasaulinės klasės žaidėjas!"
Martin van de Ven, CEO

Daugiau, nei 50 metų patirtis, o taip pat intensyvus vystymasis ir globalinių rinkų plėtimas
Aviko perdirba daugiau, nei 1.700.000 tonų bulvių per metus
2005 metai – apyvarta viršijo 400 milijonus EUR
Aviko žinomas 67 šalyse visame pasaulyje

Mama Mia! Mamos Bulvių šiaudeliai!

Natūralus skonis! Su lupenomis! Panašus į tikrą "naminį" produktą. Tokios yra naujosios Aviko fri bulvės "Mamos bulvių fri". Nuspausk ir sužinok daugiau!

Kas naujo?