Susitiksime prie stalo!

Šiškebabs iš "Pati Parts" bulvių skiltelių su pipirmėčių padažu

Serviruojama:
4 asmuo (-ys)
Pagaminimo laikas:
20 min.

Recepto aiškinimas

Sudėtines dalis
1 įpakavimas AVIKO "Pati Parts" bulvių skiltelių
1 vidutinis baklažanas, 2 svogūnai, 2 raudonieji pipirai
16 pievagrybių
250 g fetos sūrio
Papildomai reikalinga
Pipirmėčių padažas: 150 ml natūralaus jogurto, ½ pudelio susmulkintų pipirmėčių, 1 valgomasis šaukštas alyvų aliejaus, 1 skiltelė česnako, druska ir pipirai
Be to, jums prireiks Kebab kepimo grilyje iešmelių
Gaminimas:

Pagaminkite bulvių skilteles pagal nurodymus ant įpakavimo.

Pabarstykite druska baklažanus ir palikite pusei valandos. Nulupkite svogūnus ir supjaustykite į keturias dalis. Pridėkite supjaustytus pipirus. Supjaustykite pievagrybius į keturias dalis ir fetos sūrį. Nuo baklažanų nuplaukite druską.

Sudėkite baklažanus, paruoštas "Pati Parts" bulvių skilteles, svogūnų ketvirtadalius, pipirų gabaliukus, fetos sūrį ir alyvas ant kepimo grilio iešmelių. Apšlakstykite alyvų aliejumi. Išklokite aliuminio foliją ant grotelių krosnyje. Įkaitinkite krosnį iki mažd. 150 ° C kepimo grilyje režimu (jeigu krosnis turi tokią funkciją). Kepkite grilyje arba kepkite 5-10 min.

Tuo tarpu paruoškite pipirmėčių padažą. Lėtai sumaišykite alyvų aliejų su jogurtu. Išspauskite česnakus per česnakų spaustuvą ir pridėkite į padažą. Baigiant užbarstykite susmulkintų pipirmėčių lapelių. Pasūdykite ir pridėkite pipirų. Patiekite atskirame indelyje.

Mama Mia! Mamos Bulvių šiaudeliai!

Natūralus skonis! Su lupenomis! Panašus į tikrą "naminį" produktą. Tokios yra naujosios Aviko fri bulvės "Mamos bulvių fri". Nuspausk ir sužinok daugiau!

Kas naujo?