Susitiksime prie stalo!

50 metų Aviko!

Nuo regioninės kompanijos iki globalinio žaidėjo!


Ką kartą pradėjo 32 bulvių augintojai prie virtuvinio stalo, dabar, po pusšimčio metų, tapo globaline organizacija.

Įkurta 1962 metais, "Aardappel Verwerkende Industrie Keppel lv Omstreken" (AVIKO) pasirodė ambicinga kompanija, turinti vieną aiškų tikslą: kurti vertybes iš bulvių.1962-1999
Visa tai prasidėjo seno pieno perdirbimo gamyklų Olandijos kaimelyje Hoog Keppel, kuriame pradžioje veikė atvėsintų bulvių medinėse dėžėse gamyba, po ko sekė pirmieji šaldyti produktai.

1967 metais, siekiant savo tikslų, gamybą perkėlė į artimiausią kaimą Steenderen, kur hamybos įrengimui pasiūlė daugiau vietos. Aviko žvalgėsi, kas vyksta už šalies ribų, ypatingai, kai pradėjo gaminti naujus bulvių produktus, kurie padarė Aviko pirmu Rosti gamintoju už Šveicarijos ribų 1970 metais. Tai paženklino daugelio dešimtmečių sėkmės pasakojimo pradžią, kuriame pasakojama, kaip Aviko užtikrino stiprias pozicijas Europoje, ypatingai Prancūzijoje ir Vokietijoje. Netrukus po Geležinės užuolaidos kritimo, pastačius gamyklą Lenkijoje, Aviko tapo rinkos lyderiu Rytų Europoje. 1990 metais įmonė surizikavo ir pradėjo įsitvirtinimą kituose kontinentuose. Nuo to laiko Aviko tapo globaliniu žaidėju, aukštos kokybės bulvių produktais mėgaujamasi vis daugiau pasaulio šalių. Ir, kol mes žvelgiame į šį vystymąsi su pagrįstu pasididžiavimu - mūsų širdyse mes vis dar esame paprasti bulvių augintojai iš Keppel kaimo.

2000-2012
Šiame šimtmetyje svarbiausia yra pridėtinė vertė, terminas, kuris idealiai derinasi su mūsų pagrindinėmis vertybėmis. Aviko pradėjo bendradarbiauti su Eurofrits, kuris įdiegė užkandžius kaip malonų papildymą į mūsų produktų rinkinį. Įsigijus Belgijos kompaniją Eurofreez Aviko asortimentas buvo žymiai išplėstas bulvių koše ir gratini. Rinkos keitėsi, ir Aviko nutarė sumažinti savo prekybinių ženklų skaičių, siekiant geriau koncentruotis ir sėkmingai parduoti aukštos kokybės bulvių produktus klientams, kurių buvo daugiau nei 100 šalių.

Tuo tarpu Aviko toliau tęsė investicijas į naujus, stebinančius ir skanius produktus, kurie skirti profesionalams, pavyzdžiui, Tavo ir Tavo klientų pageidavimams. Nuo atvėsintų arba šaldytų bulvių iki bulvių specialybių ir užkandžių - padedant Jums ir Jūsų kolegoms mes galime eiti koja kojon ir vystyti maitinimo šaką. Tai yra ši sąveika ir apsikeitimas idėjomis, užtikrinantis, kad gausite maksimalų investicijų grąžinimą, ir kad mes galime toliau vystytis, siekiant išsaugoti įmonę, kuria jūs galite pasikliauti dabar ir ateityje.

Be to, Korporacinė socialinė atsakomybė vaidina vis didesnį vaidmenį. Aviko eina koja kojon su laiku: mūsų produktai atitinka aukščiausius techninius, aplinkos ir socialinius standartus. Tvarios žaliavos, tvaraus saulėgrąžų aliejaus naudojimas ir plataus masto renginių programa, siekiant sumažinti energijos sunaudojimą ir anglies emisiją, kuri turi vis didesnės įtakos mūsų kasdieninei veiklai.

Ateityje...
Artimiausiais metais Aviko pasistengs išsaugoti vieno iš keturių didžiausių bulvių perdirbėjų visame pasaulyje ir pagrindinės įmonės Europoje statusą - su bulvių šiaudeliais dėmesio centre, ir su pakankamai plačia kitų inovacinių įkvėpimo suteikiančių bulvių produktų veiklos sritimi.
Mūsų rinkos patyrimas yra raktas, siekiant šių tikslų, ir mūsų bendradarbiavimas su jumis yra ir visuomet bus lemiamas. 1962 metais nustatytas tikslas išliko tas pats: "Kurti vertybes iš bulvių".

Kadangi mes judame į 2013 metus, sekantis pusšimtis metų bus neabejotinai turtingas iššūkiais ir galimybėmis, tačiau, pasinaudojant praėjusių 50 metų patirtimi ir žiniomis, mes tikimės sekančių 50 metų metu pratęsti naujienų įdiegimą ir užtikrinti geriausius produktus mūsų klientams..

Mama Mia! Mamos Bulvių šiaudeliai!

Natūralus skonis! Su lupenomis! Panašus į tikrą "naminį" produktą. Tokios yra naujosios Aviko fri bulvės "Mamos bulvių fri". Nuspausk ir sužinok daugiau!

Kas naujo?