Susitiksime prie stalo!

Aviko prekinio ženklo vertybės...

Susitiksime prie stalo!

Aviko tiki, kad, nežiūrint spartaus gyvenimo ritmo ir nuolatinio laiko trūkumo, mums visiems būtini geri, švelnūs santykiai su artimais žmonėmis - šeima ir draugais.

Norint sustiprinti šiuos santykius, mums reikėtų rasti laiko kasdieną pailsėti ir susirinkti kartu. Susitikimas prie stalo yra puiki galimybė! Valgio gaminimas su šeima arba draugais yra ne tiktai paprastas valgio gaminimas, bet taip pat ir linksmas laiko praleidimas, kai galima kūrybiškai pasireikšti ir atskleisti įdomias skonio kombinacijas ir naujus produktus. Gaminimas su artimais žmonėmis iš AVIKO produktų nėra apsunkinantis arba reikalaujantis daug laiko, mes įsitikinę, kad pagaminti produktai bus skanūs kiekvienam. Dalinantis valgiu, kurį gaminome kartu, mes galime iš tiesų mėgautis bendromis akimirkomis – degustuoti mėgstamus valgius ir širdingai kalbėtis. Tokios akimirkos mus suartina!

Štai todėl Aviko kviečia - Susitiksime prie stalo!

Mama Mia! Mamos Bulvių šiaudeliai!

Natūralus skonis! Su lupenomis! Panašus į tikrą "naminį" produktą. Tokios yra naujosios Aviko fri bulvės "Mamos bulvių fri". Nuspausk ir sužinok daugiau!

Kas naujo?